Restaurace s kuchyňkou Food Corner Smoby oboustranná s terminálem a dávkovačem nápojů 29 doplňků

Popis produktu

Restaurace s kuchyňkou Food Corner od francouzského výrobce Smoby představuje skvělou volbu pro všechny děti od 3 let, které touží po své vlastní restauraci. Multifunkční restaurace je vyhotovena z pevných a odolných plastů, pyšní se nadčasovým designem v kombinaci šedé a béžové. Umožňuje malým kuchařům a zákazníkům přístup ze všech stran, dělí se na restaurační a kuchyňskou část. Její součástí je bohatá sada 29 doplňků, mezi nimiž je hamburger, který se dítě naučí samo poskládat, pánev s otočnou funkcí, příbory, talířek, hrnečky, lahvička s kečupem a majonézou, podnos, napichovací vidlička, obracečka a nůž, hranolky, koš do fritézy, palačinka, čtečka karet, platební karta a pokladní doklady.

Kuchyňská část je vybavena lednicí, sporákem a varnou deskou s otočnými knoflíky, dřezem s kohoutkem, kávovarem a fritézou, v níž se malí šéfkuchaři a šéfkuchařky naučí připravovat chutné hranolky. Při vaření se mohou spolehnout na dostatek úložného místa – do praktických přihrádek a poličky si odloží všechny doplňky, se kterými pracují a na háčky si zavěsí kuchyňské náčiní. Nad kávovarem se nachází replika kalkulačky, která poslouží na spočítání objednávky. Kuchyňka je ozdobena nápisem Food Corner Restaurant, působí realistickým dojmem, děti si s ní vydrží hrát dlouhá léta.

Restaurační část je tvořena vyvýšeným pultem, ze kterého si zákazníci převezmou objednávku, přičemž se mohou obsloužit nápojem z dávkovače, do kterého si položí připravený hrneček. Pod výdejním automatem se nachází objednávkový terminál, pomocí kterého si chlapci a dívky vyberou z denní nabídky jídel a nápojů. Při placení se spolehnou na platební kartu, kterou vloží do platebního terminálu a z druhé strany si vezmou pokladní doklad. Oběd si mohou vychutnat z boční strany v prodloužené části kuchyňského pultu. Přímo pod nimi se nachází i odpadkový koš, do kterého odloží zbytky jídel. V přední části restaurace jsou na spodní poličce uvedené otevírací hodiny a zadní stěna je ozdobena krásným kuchyňským motivem.

Restaurace s kuchyňkou má celkové rozměry 63*39*96 cm, přičemž výška pracovního pultu je 49 cm. Je velmi stabilní, nezabírá mnoho místa. Děti se při hře na povolání kuchařů a zákazníků naučí pracovat s kuchyňským náčiním, získávají zájem o vaření a pečení. Přibližují se tím světu dospělých, zbavují se trémy a učí se sebejistěji vystupovat. Při komunikaci s kamarády a sourozenci si rozvíjejí i komunikační a vyjadřovací schopnosti. Zlepšují si logické myšlení, koncentraci a jemnou motoriku.

Francouzský výrobce Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které jim pomáhají objevovat svou vlastní osobnost a individualitu. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší dítko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*39*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení60*24*69 cm
Celková délka63 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,62 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.