Restaurace s elektronickou kuchyňkou Kids Restaurant Smoby s funkční pokladnou s kávovarem a jídelním pultem 101 cm výška

Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Kids Restaurant od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají na kuchaře. Nadčasový design nadchne každé dítě, které se může těšit na skvělé elektronické funkce a bohatou sadu doplňků. Restaurace s kuchyní, pokladnou a jídelním pultem nabídne zábavu pro více dětí, které si vyzkouší hry na různá povolání.

Přední část restaurace je ozdobena originální nabídkou jídel a tabulkou pro psaní, díky čemuž působí ještě realističtějším dojmem. Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou s otočnými knoflíky s mechanickým zvukem cric-cric, lednicí, sporákem s varnou deskou vydávající realistický zvuk vaření, rovněž se potěší i návodu na přípravu hamburgeru, který je umístěn přímo pod kávovarem.

Při otevření restaurace vyndají děti oznámení s nápisem Open/Closed a vyvěsí tabuli s denním menu, aby přilákaly zákazníky. Štítek s objednávkou lze připnout na vrchní část kuchyňky, aby se mohl kuchař pustit do práce. Po obědě může host zaplatit kartou nebo v hotovosti, přičemž má pokladník k dispozici elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou s LCD displejem a také čtečku karet. Obchodníci se rychle naučí pracovat s papírovými bankovkami a mincemi různé hodnoty.

Bohaté příslušenství obsahuje až 73 doplňků, mezi kterými kuchaři najdou také termosenzitivní těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí také lžičky, nožíky, vidličky, talířky, skleničky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka, hrnec s poklicí, salát, hranolky, pizza na krájení, naběračka, prkénko na krájení a napichovací vidlička.

Všechny detaily restaurace jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti, hrou na povolání kuchařů, číšníků a pokladníků se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Krásné designové provedení s kuchyňskými obrázky nad pracovním pultem přináší dětem ty nejlepší zážitky při hře na majitele restaurace. Děti si zlepšují také koncentraci a bystrý úsudek, zjišťují, k čemu slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky. Obsluhují zákazníky, počítají tržby a učí se nové věci.

Kuchyňka stojí na stabilních nohou a její základní rozměry jsou 110*36*101 cm se základní výškou pracovní desky 50 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska dostatečně vysoká pro jeho dítě. Kuchyňka se napájí na 2 baterie typu LR03 1,5 V, které nejsou součástí balení a 1 baterií typu LR54/AG10 1,5V, která je součástí balení. Je vyrobena z nejkvalitnějších plastových materiálů za pomoci technologie Blow molding, díky které se vyznačuje vysokou odolností a pevností, vydrží vašemu dítěti dlouhá léta.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu110*36*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení76*20*82 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,5 kg
NoteType of batteries: 2 x LR03 (not included) and 1 x LR54 (included
Set produktůNe
gift SS2024ECO2644 Potraviny do kuchynky
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.