Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami výškově nastavitelná 70 doplňků

Popis produktu

Francouzští designéři Smoby přinášejí šikovným kuchařům a kuchařkám od 3 let nadčasovou restauraci s kuchařskými specialitami, která dokáže růst s dítětem až do 8 let! Nadčasový design nadchne každé dítě, které se může těšit na skvělé elektronické funkce, tekoucí vodu a bohatou sadu doplňků. Restaurace s kuchyní, pokladnou a jídelní částí nabídne zábavu pro více děti, které si vyzkouší hry na různá povolání. Přední část restaurace je navíc vyzdobena originálními obrázky jídel s cenami, díky čemuž působí ještě realističtějším dojmem.

Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám dítěte – s podstavci s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu, takže voda teče do dřezu a dostává se zpět do nádržky. Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou s otočnými knoflíky s mechanickým zvukem cric-cric, ledničkou, sporákem s varnou deskou vydávající realistický zvuk vaření, rovněž se potěší i receptáři s obrázky, který je umístěn přímo pod kávovarem.

Při otevření restaurace vyvěsí děti štítek s nápisem Open/Closed a tabuli s denním menu, aby přilákaly zákazníky. Malý host si v restauraci může sednout na pevnou židli bez opěradla a vybrat si jídlo z menu. Štítek s objednávkou se dá připnout na vrchní část kuchyňky, aby se mohl kuchař pustit do práce. Po obědě může host zaplatit kartou nebo v hotovosti, přičemž má pokladník k dispozici elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou s LCD displejem a také čtečku karet. Po zaplacení vydá zpět potřebnou sumu i s pokladním blokem. Obchodníci se tak naučí pracovat s papírovými bankovkami a mincemi různé hodnoty, k dispozici budou mít i smartphone, který vypadá jako skutečný.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizzu s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Všechny detaily restaurace jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Děti si tak pěstují hmatovou citlivost, koordinaci pohybů a jemné motorické schopnosti. Při hře si rozvíjejí komunikační schopnosti, hrou na povolání kuchařů, číšníků a pokladníků se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Krásné designové provedení s kuchyňskými obrázky nad pracovním pultem přináší dětem ty nejlepší zážitky při hře na majitele restaurace. Děti si zlepšují i koncentraci a bystrý úsudek, zjišťují, na co slouží jednotlivé kuchyňské náčiní a doplňky. Obsluhují zákazníky, počítají tržby a učí se nové věci.

Kuchyňka stojí na stabilních nohách a její základní rozměry jsou 138*44*101 cm se základní výškou pracovní desky 51 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska dostatečně vysoká pro jeho dítě. Při použití podstavců je celková výška 109 cm a výška pracovní desky 59 cm. Kuchyňka se napojuje na 1 baterii typu CR2032, která je součástí balení. Je vyrobena z nejkvalitnějších plastových materiálů za pomoci technologie Blow molding, díky které se vyznačuje vysokou odolností a pevností, vydrží vašemu dítěti dlouhá léta.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.