Puzzle Zvířátka v lese Janod v kulatém kufříku 24 dílů od 3 - 6 let od 3 let

Popis produktu

Puzzle Zvířátka v lese značky Janod je nádherná skládačka vhodná pro děti od 3 do 6 let. Dětské puzzle je tvořeno 24 dílky, poskládané má velikost 50*40 cm. S puzzle Zvířátka v lese se děti seznamují s životem lesních zvířátek. Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Děti pomocí tohoto pěkného puzzle poznávají lesní zvířátka, učí se rozpoznávat barvy. Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.


Přichází v praktickém balení - v kufříku, takže puzzle nebude jen tak rozházené po celé pokoji, ale bezpečně uskladněny. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti    

  • dětské puzzle 24 dílů
  • motiv lesních zvířátek
  • rozměry 50*40 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání světa
  • v praktickém kufříku
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu50*40 cm
Rozměry balení23*7*22 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,68 kg
Počet dílků24
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné