Puzzle Zahrada Pozemských Rozkoší - Hieronymus Bosch Educa 9 000 dílů od 15 let

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem The Garden Of Earthly Delights od středověkého malíře Hieronymusa Bosche. Motiv těchto puzzle je obraz s názvem Zahrada pozemských potěšeni. Na obrázku je směs různých pozemských rozkoší, které si lidé dopřávají. Balení puzzle obsahuje 9000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání velkých puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 15 let. Rozměry tychto puzzle jsou 214*118,5 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé. Výhodné při této velké skládačce je to, že dílky jsou v krabici balené v sáčcích, aby se vám snadněji skládali. Při této skládačce jsou 2 balíčky a v každém je 4500 dílků.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 15 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu214*118,5 cm
Rozměry balení46*32*11,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle9000
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.