Puzzle Záchranáři Zvířátka Educa progresivní 12-16-20-25 dílků

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Záchranáři Zvířátka potěší všechny děti od 3 let. Na obrázcích se objevují roztomilá zvířátka. Po poskládání dostanou děti hned 4 obrázky, na kterých si zvířátka užívají život ve svém přirozeném prostředí a dělají to, co je pro ně typické. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 16*16 cm. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle – po 12, 16, 20 a 25 dílcích. Vzhledem k různému počtu dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu a splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými obrázky veselých zvířátek v krásných barvách. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu16*16 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12+16+20+25
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.