Puzzle Záchranáři-zvířátka Educa progresivní 6-9-12-16 dílů

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Záchranáři-zvířátka potěší všechny děti od 3 let. Na obrázcích se objevují roztomilá zvířátka, které zachraňují své kamarády. Po poskládání dostanou děti hned 4 obrázky, na kterých je například hasič Dinosaurus, bagrista Nosorožec, záchranářka Liška či policista Medvěd. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 16*16 cm. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle - po 6, 9, 12 a 16 dílků. Vzhledem k různý počet dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu a splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými obrázky veselých zvířátek v krásných barvách. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu16*16 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků12+16+20+25
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné