Puzzle The World Executive Map Educa 4000 dílů od 15 let

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem The World Executive Map. Motiv těchto puzzle je krásná mapa světa, zobrazena s pěknými barvami a detaily. Zobrazuje aktuální rozestavení světadílů. Tyto puzzle mohou sloužit také jako vzdělávací pomůcka. Balení puzzle obsahuje 4000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání velkých puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Velikost obrázku po sestavení je 136*96 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu136*96 cm
Rozměry balení46*32*8,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků4000
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné