Puzzle Wonders of the World Educa 12000 dílků od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem Wonders of the World od španělského výrobce Educa představují náročnou výzvu pro každého nadšeného milovníka puzzle, jehož čeká obrázek světa s vyobrazením významných památek, budov, flóry, fauny a jiných zajímavostí. Balení těchto puzzle obsahuje až 12000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Rozměry puzzle jsou 214*156 cm.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci, podporují kreativitu a logické myšlení. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 11 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu214*156 cm
Dílky puzzle12000
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.