Puzzle vzdělávací Egypt Happy Learning Educa 150 dílů s aktivitami ve španělštině od 6 let

Popis produktu

Vzdělávací puzzle Egypt Happy Learning od španělského výrobce Educa přinesou dětem od 6 let spoustu nových poznatků z historie. Chlapci a dívky se mohou těšit na barevné puzzle se 150 dílky s motivem starověkého Egypta. Součástí balení jsou také aktivity, díky kterým dítě získá přehled o slavném Egyptě, aktivity jsou lokalizovány ve španělském jazyce. Naučné puzzle představují skvělý dárek pro děti, které rády skládají puzzle a hravým způsobem se naučí spoustu nových poznatků. Také si trénují znalost cizího jazyka a rozšiřují si slovní zásobu ve španělštině.

Rozměry puzzle po sestavení jsou 48*34 cm. Jednotlivé dílky jsou větších rozměrů, umožňují snazší manipulaci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Po poskládání je lze opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Obal na puzzle je vybaven QR kódem, který vás přesměruje na naučná videa Happy Learning.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. Hračky splňují bezpečnostní standardy, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné. Naučné hry a puzzle pomáhají všestranně rozvíjet vaše dítě, podílejí se na rozvoji jeho představivosti a fantazie.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení36*26*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.