Puzzle U veterináře se zvířátky Janod v kulatém kufříku 36 dílů od 4 - 7 let

Popis produktu

Puzzle U veterináře se zvířátky značky Janod je nádherná skládačka vhodná pro děti od 4 do 7 let. Dětské kulaté puzzle je tvořeno 36 dílky, poskládané má velikost 50*40 cm. Puzzle se zvířátky ukazuje dětem práci zvěrolékaře na veterinární klinice, na farmě i v Zoo. Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Děti pomocí tohoto pěkného puzzle poznávají práci veterináře, učí se rozpoznávat zvířátka, barvy. Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Puzzle pro děti jsou v praktickém balení - v kulatém kufříku, takže puzzle nebude jen tak rozházené po celé pokoji, ale bezpečně uskladněny. Dětské puzzle s 36 dílky je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Skládáním puzzle se rozvíjí motorika rukou, děti poznávají povolání a učí se trpělivosti. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte.

Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti    

  • dětské puzzle s motivem zvířátek 36 dílů
  • rozměry 50*40 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 4 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání světa
  • v praktickém kufříku
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu50*40 cm
Rozměry balení23*7*22 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,64 kg
Počet dílků36
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...