Puzzle dinosaurus Velociraptor 3D Creature Educa délka 55 cm 64 dílů

Popis produktu

Puzzle dinosaurus Velociraptor 3D Creature je skvělý dárek pro všechny děti od 6 let, které mají rády svět dinosaurů. Balení puzzle obsahuje kvalitní sadu 64 dílků, pomocí kterých dokážou kluci a holky sestavit 3D model Velociraptora, který ozdobí každý dětský pokojíček. Moderní 3D puzzle připraví dětem spoustu radostných chvil při skládání realistického dinosaura a přidat si jej do své sbírky. Celková délka sestaveného dinosaura je 55 cm.

Skládání puzzle představuje výborný způsob, jak můžete strávit svůj volný čas. Puzzle mohou skládat jak jednotlivci, tak celá rodina. Při skládání si děti odpočinou, zlepšují si koncentraci a cit pro detail. Manipulací s drobnými díly si zároveň zlepšují i jemnou motoriku, krásné barvy na jednotlivých dílcích rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Chlapci i dívky po každém úspěšném poskládání puzzle získávají sebedůvěru ve vlastní schopnosti.

V nabídce firmy Educa se nacházejí krásné puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle, kterými potěšíte sebe sama nebo své blízké. V nabídce firmy Educa je spousta krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší kolekci. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Celková délka55 cm
Dílky puzzle64
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.