Puzzle Vaiano Disney Educa 2x48 dílků od 4 let

Popis produktu

Dětské puzzle Vaiano jsou jedinečné pohádkové puzzle od španělského výrobce Educa. Vaiano je krásný příběh o dobrodružstvích odvážného dívky, která chce zachránit svůj lid. Balení puzzle obsahuje 2 různé skládačky s počtem dílků 48. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 4 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm.

Balení puzzle obsahuje 2x48 dílků. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Dětské puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle představují pestrobarevné obrázky z pohádky Vaiano. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Na vyžádání přes formulář vám výrobce Educa zašle bezplatně ztracené dílky pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x48
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné