Dřevěné puzzle Vaiano Disney Educa 2x50 dílů od 5 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle Educa s motivem dobrodružného příběhu Vaiano si zamiluje každé dítko od 5 let. Je to příběh o dobrodružstvích odvážného dívky, která chce zachránit svůj lid. Balení puzzle obsahuje 2 různé skládačky s počtem dílků 50. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm.

Balení puzzle obsahuje 2x50 dílků. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle představují pestrobarevné obrázky z pohádky Vaiano. Jednotlivé dílky dřevěného puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Na vyžádání přes formulář vám výrobce Educa zašle bezplatně ztracené dílky pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné