Puzzle Ultimate Spiderman vs. Sinister Educa 200 dílů od 8 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem hrodinu Ultimate Spiderman je jako stvořené pro všechny malé nadšence skládaček puzzle. Motivem těchto puzzle je komiksový hrdina od tvůrců studia Marvel - Ultimate Spiderman a jeho protivník Sinister. Spiderman je pavoučí hrdina, který když nezachraňuje svět, pohybuje se jako nenápadný mladý muž jménem Peter Parker. Tentokrát však musí bojovat s mocným Sinister. Balení puzzle obsahuje 200 dílků. Puzzle pro děti i dospělé po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti jsou polepeny obrázky s motivem oblíbeného komiksu.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 8 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků200
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...