Puzzle Tactile Život na ledě Janod s texturou 20 dílů od 3 let

Popis produktu

Puzzle pro děti Tacticle s texturou Život na ledě francouzské značky Janod jsou krásné dětské puzzle s motivem polárních zvířátek. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 do 6 let. Děti pomocí puzzle poznávají polární zvířátka vizuálně i dotykem. Děti si mohou zvířátka lední medvědi, veselých tučňáků, sobů, vlků, tuleni, rybky pohladit, a tak pomocí textury na těle zvířátek poznávají zvířátka i dotykem. Balení puzzle obsahuje celkem 20 dílků. Rozměr složených puzzle je 65 * 50 cm. Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí.

Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Po složení puzzle mohou rozvíjet své komunikační schopnosti popsáním obrázku o životě na severním pólu. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si také dětičky trénují jemnou motoriku, hmatovou citlivost a navíc se naučí něco nového o zvířátkách a životě Eskymáků.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti          

  • dětské puzzle 20 dílů
  • rozměry 65*50 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání zvířátek
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • nadčasový francouzský dizajn
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu65*50 cm
Rozměry balení32*6*27 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,12 kg
Počet dílků20
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...