Puzzle Hledá se Dory SuperPack 4 v 1 Educa progresivní 2x puzzle, domino a pexeso

Popis produktu

Puzzle SuperPack Hledá se Dory 4 v 1 je fantastická sada her od španělského výrobce Educa pro všechny děti od 3 let. Balení obsahuje až 4 hry - dva obrázky puzzle po 25 dílků, domino a pexeso, vše s motivem dětmi oblíbené pohádky Hledá se Dory. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Puzzle po sestavení tvoří pěkné celistvé obrázky. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi velmi snadná a zábavná. Puzzle se dají po sestavení snadno rozložit a uložit zpět do krabice. Děti si při skládání puzzle a hře pexesa a domina užijí dlouhé hodiny zábavy.

Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost. V dětech se rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak stylový obraz. Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti. Hračky Educa splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry balení41*29*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné