Puzzle 3D Sculpture Hvězdné války Yoda Educa 160 dílů od 6 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé socha Yoda jsou puzzle pro děti nebo sběratele od španělského výrobce Educa s motivem z filmu Star Wars, má spolu 160 kusů dílků, se kterými se dobře manipuluje. Puzzle Sculpture - Star Wars Yoda je určeno pro příznivce puzzle, jejichž neomezuje věk a ani pohlaví. Potěší zejména náročnější fanoušky skládaček, protože puzzle je 3D a když ho poskládáte, budete mít pocit, že před vámi stojí reálná socha velmistra řádu Jedi. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami.

Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle 3D s motivem Sculpture - Star Wars Yoda může být skvělým dárkem pro všechny milovníky této filmové ságy a science fiction. Velikost sochy po sestavení je 22*​​14*22 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu22*14*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků160
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...