Puzzle Hvězdné války - Síla se probouzí Educa 2x500 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle Star Wars jsou puzzle pro děti či sběratele od španělského výrobce Educa s motivem postav z filmu Star Wars, Epizoda VII .: Síla se probouzí. Balení puzzle obsahuje 2x500 dílků. Puzzle Star Wars: Síla se probouzí jsou vhodné od 11 do 99 let. Motivem těchto puzzle je obrázek ze sedmé epizody slavné filmové ságy. Na jednom obrázku je motiv filmových robotů - droidů BB-8, R2-D2 a C3-PO. Druhý obrázek zobrazuje hlavní hrdinku sedmé epizody - bojovnici Rey v doprovodu droida BB-8. Film Star Wars je oblíbený zejména u chlapců, kteří milují science fiction.

Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle pro děti je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu dětského pokoje namísto plakátu. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě.

Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a zvyšuje koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem Fix puzzle a pověsit na zeď. Takto vlastnoručně zhotovený obrázek zkrášlí každý dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Star Wars splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

Tyto puzzle se výborně hodí i jako dárek pro sběratele předmětů s motivem Star Wars. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků1000
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...