Puzzle Star Wars Story-Rouge One Educa 2x100 dílů od 5 let

Popis produktu

Dětské puzzle Star Wars Story-Rouge One jsou puzzle s motivem postav světoznámé filmové série Star Wars od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 2x100 dílků, takže se dají složit dva samostatné obrázky. Puzzle Star Wars jsou vhodné pro chlapce od 5 let. Motiv těchto puzzle jsou pestrobarevné obrázky s vyobrazením postav z filmové ságy Star Wars - Hvězdné války, která je u chlapců velmi oblíbená. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek.

Velikost jednoho obrázku po sestavení je 40*28 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovený obrázek zkrášlí každý dětský pokoj.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků200
Barvamodro-červená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné