Puzzle Hvězdné války Educa 1 500 dílů

Popis produktu

Puzzle Star Wars jsou puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem postav z filmů Star Wars. Balení puzzle obsahuje 1500 dílků. Puzzle Star Wars jsou vhodné od 13 do 99 let. Motiv těchto puzzle je pestrobarevný obrázek, složený z osmi menších portrétů známých hrdinů ze slavné filmové ságy. Film Star Wars je oblíbený zejména u chlapců, kteří milují science fiction. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Velikost obrázku po sestavení je 85*60 cm.

Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovený obrázek zkrášlí každý dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Star Wars splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. Tyto puzzle se výborně hodí i jako dárek pro sběratele předmětů s motivem Star Wars.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.  S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
Věkod 13 let
PůvodSpain
Rozměry produktu85*60 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Počet dílků1500
Poznámka+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné