Puzzle Genuine St. Moritz White Turf Final Educa 1 500 dílů

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem Genuine St. Moritz White Turf Final. Motiv těchto puzzle jsou závody na koni. Dostihy White Turf se poprvé konaly již v roce 1907. Toto velkolepé akce se uskutečňuje na zamrzlém jezeře ve švýcarském St. Mořici. Při příležitosti tohoto zajímavého dostihového eventu, který se koná vždy během tří po sobě následujících nedělí, vyroste na ledě "Stanové město" o rozloze až 130 000 m2. V tomto "zimním komplexu" se nacházejí hlavní tribuny a nespočet prostor, ale i stánků s občerstvením či suvenýry. Balení puzzle obsahuje 1500 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek.

Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené částmi obrázku. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Součástí balení je i speciální lepidlo Fix Puzzle, kterým se dají puzzle pro děti i dospělé po sestavení zafixovat a zavěsit například na stěnu. Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 13 let.

Velikost obrázku po sestavení je 85*60 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Věkod 13 let
PůvodSpain
Rozměry produktu85*60 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Počet dílků1500
Poznámka+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné