Puzzle Spiderman SuperPack 4v1 Educa 2x puzzle, 1x domino a pexeso

Popis produktu

Dětské puzzle SuperPack Spiderman je úžasná sada her vhodná pro děti od 3 let. Je inspirovaná slavnou komiksovou postavičkou Spiderman, kterou zná určitě každé dítě. Je to skvělá sada plná zábavy pro celou rodinu nebo přátele. Obsahuje čtyři hry v jednom: 2 x puzzle, pexeso a domino. Obrázky puzzle mají 2x25 dílků. Sada puzzle, pexesa a domina poskytuje kopec zábavy a vzrušení v každé hře. Obrázky ve hře jsou velmi kvalitní a plné barev.

Dětské puzzle jsou skvělou logickou hrou na rozvíjení paměťových schopností, představivosti a zároveň je to zábavná forma jak strávit nejen dlouhé zimní večery. Navíc po sestavení se dají puzzle slepit a pověsit na zeď, zda nástěnku jako pěkný obrázek nebo znovu rozložit a uložit do krabičky. Pexeso je nadčasová hra, která děti zabaví na dlouhou dobu. Hrou s pexesem a dominem si děti trénují vizuální paměť.

Educa je španělská společnost specializující se na výrobu logických hraček, vzdělávacích her či puzzle. SuperPack Spiderman je kvalitní evropský výrobek splňující všechny bezpečnostní a kvalitativní kritéria. Hry jsou vhodné pro všechny děti od 3 let. Puzzle, domino a pexeso s komiksovým motivem Spiderman je výborným tiopm na dárek pro kluky i holčičky od 3 let.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry balení41*29*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...