Puzzle pro nejmenší kulaté The Space Round Educa zvířátka ve vesmíru 28 dílů 48 cm průměr

Popis produktu

Puzzle pro nejmenší The Space Round od španělského výrobce Educa jsou moderní puzzle s obrázkem zvířátek ve vesmíru, který nadchne všechny chlapce i dívky od 3 let. Puzzle jsou kulaté a průměr poskládaného obrázku je 48 cm. Po sestavení se dají puzzle opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální dovednost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Dětské puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené pěkným obrázkem různých zvířátek. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry balení25*25*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,5 kg
Dílky puzzle28
Průměr48 cm
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...