Puzzle Sonic Prime Educa 2 x100 dílků svítící od 6 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Sonic Prime od španělského výrobce Educa představují originální dárek pro všechny děti již od 6 let. Po poskládání puzzle získají děti 2 obrázky ze světa animovaných hrdinů Sonic Prime. Balení těchto puzzle obsahuje 2*100 dílků. Fluorescenční puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, dokáží ve tmě svítit. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Puzzle lze po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Rozměry puzzle jsou 40*28 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí spoustu krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. S puzzle Educa se už víc nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle, které mají příslušné označení na krabici. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x100
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.