Puzzle Sixtinská kaple Educa 18 000 dílů od 15 let

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem Sistine Chapel. Motiv těchto puzzle je panoramatický obrázek (ve výši dospělé osoby) Sixtinské kaple, konkrétně bohatě zdobeného stropu této kaple. Balení puzzle obsahuje 18 000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden velký obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání velkých puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 15 let. Velikost obrázku po sestavení je 321*157 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé. Výhodné při této velké skládačce je to, že dílky jsou v krabici balené v sáčcích, aby se vám snadněji skládali. Při této skládačce jsou 3 balíčky a v každém je 6000 dílků.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu321*157 cm
Rozměry balení57*33*18,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků18000
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné