Set Puzzle Citypuzzles Carlo Stanga Educa 6 x 200 dílků – Rome, Berlin, London, Paris, New York, Barcelona ilustrátor od 8 let

Popis produktu

Originální set Citypuzzles s uměleckými motivy na základě ilustrací od Carla Stanga jsou výborným dárkem pro všechny vyznavače puzzle již od 8 let. 6dílná sada puzzle v sobě skrývá ilustrované obrázky Říma, Berlína, Londýna, Paříže, New Yorku a Barcelony. Každý obrázek obsahuje 200 dílků. Po jejich poskládání získáte 6 krásných obrázků. Jednotlivé dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci.

Obrázek puzzle je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 8 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení15*23*4 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle6x 200
Note+ Fix Puzzle
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...