Puzzle Santoro Gorjuss Hush Little Bunny Educa 300 dílů od 8 let

Popis produktu

Puzzle Santoro Gorjuss Hush Little Bunny s motivem děvčátka Gorjuss se zajíčkem od mezinárodně oceňované britské značky Santoro je puzzle pro děti i dospělé. Balení obsahuje 300 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle vytvoří jedinečný obrázek děvčátka Gorjuss se zajíčkem. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 8 let.

Puzzle můžete opakovaně skládat, rozkládat nebo po složení zafixovat speciálním lepidlem a hotový obrázek zavěsit například na stěnu. Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků300
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...