Puzzle Santoro Gorjuss Ruby a You brought me love Educa 2x500 dílů od 11 let

Popis produktu

Sada puzzle Santoro Gorjuss Ruby a Santoro Gorjuss You brought me love jsou dvě skládačky pro děti od španělského výrobce Educa. V balení najdete až 2 skládačky, z nichž má každá 500 dílků. Po poskládání si vytvoříte 2 jedinečné obrazy romantického dívky v červených a zelených šatech. Puzzle s něžným, až pohádkovým obrázkem dívky jsou vhodné od 11 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Velikost obrázků po sestavení je 48*34 cm. Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost.

Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi velmi jednoduchá. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. V dětech se při skládání skládačky rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak moderní obraz s motivem, který milují dívky a ženy po celém světě. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který vyniká ve výrobě různorodých puzzle a naučných her pro všechny věkové kategorie.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků1000
Poznámka+ Puzzle Fix
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...