Puzzle Santoro Gorjus Giant Educa 250 dílů od 8 let

Popis produktu

Puzzle Santoro Gorjuss Giant jsou krásné puzzle pro děti od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 250 dílků s oblíbeným dívčím motivem Santoro Gorjuss. Puzzle s něžným, až pohádkovým obrázkem dívky jsou vhodné od 8 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Skládačka pro děti po sestavení tvoří pěkný celistvý obrázek dívky se sluchátky. Velikost obrázku po sestavení je 100*70 cm. Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost.

Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi velmi jednoduchá. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. V dětech se při skládání skládačky rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak moderní obraz s motivem, který milují dívky a ženy po celém světě. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který vyniká ve výrobě různorodých puzzle a naučných her pro všechny věkové kategorie.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu100*70 cm
Rozměry balení40*30*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků250
Barvafialová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné