Puzzle Vaiana Disney Educa 2x20 dílů

Popis produktu

Puzzle pro děti Vaiana si děťátko poskládá hned 2 obrázky, Motivem těchto puzzle je pohádka Odvážná Vaiana od Walta Disneyho. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy a pro hru dětí jsou bezpečné. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem populární pohádky. Velikost obrázku po složení puzzle je 28*20 cm. Dětské puzzle tvoří 2x20 dílků, které jsou vhodné pro děti od 3 let.

Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

Španělská společnost Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2*20
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...