Puzzle Disney Příšerky s. r. o. Educa 2x48 dílků od 5 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Příšerky s. r. o. Motiv těchto puzzle je oblíbený animovaný film o příšerkách Příšerky s. r. o., kde poznáváme hlavních hrdinů jako proslulých strašáků malých dětí. No nastane delikátní problém, který nikdo nečekal, a oni dva ho musí odstranit. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 - 6 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci.

Balení puzzle obsahuje 96 dílků, po 48 dílků pro oba obrázky. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků96
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné