Puzzle Hello Kitty Educa 25-20-16-12 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Motiv těchto puzzle pro děti je oblíbená kreslená kočička Hello Kitty s její kamarády. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Velikost obrázku po sestavení je 16*16 cm.

Balení puzzle obsahuje 73 dílků, po 25, 20, 16, 12 dílků pro každý obrázek. Dětské puzzle po sestavení tvoří čtyři obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 24 měsíců. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodSpain
Rozměry produktu16*16 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Dílky puzzle73
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...