Puzzle Giant Inazuma Eleven Educa 250 dílů od 8 let

Popis produktu

Puzzle Giant Iznazuma Eleven od španělského výrobce Educa jsou krásné pestrobarevné puzzle na podlahu. Balení puzzle obsahuje 250 dílků, se kterými se dá snadno manipulovat. Puzzle pro kluky i holky je vhodné od 8 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Dětské podlahové puzzle je inspirováno animovaným seriálem Inazuma Eleven, proto se zalíbí každému malému dítěti. Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost.

V dětech se rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost. Velikost obrázku po sestavení je 100*70 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi byla velmi snadná a jednoduchá. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak stylový obraz. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který vyniká ve výrobě různorodých puzzle a naučných her pro všechny věkové kategorie.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu100*70 cm
Rozměry balení40*30*5,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle250
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...