Puzzle Fanboy & Chum Chum Educa 200 dílů od 6 let

Popis produktu

Dětská skládačka Fanboy & Chum Chum tvoří nádherné barevné puzzle pro chlapce i dívky, které má pohádkový motiv. Balení puzzle obsahuje 200 dílků. Puzzle je výborným dárkem pro všechny děti od 6 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Puzzle po sestavení tvoří pěkný obrázek z pohádky Fanboy & Chum Chum. Skládání puzzle je skvělá aktivita pro celou rodinu, která může při skládání pěkných obrázků strávit příjemné chvíle. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost. V dětech se rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost.

Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi byla velmi snadná a jednoduchá. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak stylový pohádkový obraz. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle200
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.