Puzzle Pirates Map Educa 2000 dílků a Fix lepidlo od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem Pirates Map od španělského výrobce Educa, potěší každého milovníka puzzle s obrázkem staré pirátské mapy. Balení těchto puzzle obsahuje 2000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Součástí balení je i speciální Fix puzzle lepidlo, díky kterému si můžete sestavené puzzle pověsit na zeď jako obrázek. Rozměry obrázku po sestavení jsou 96*68 cm.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 11 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu96*68 cm
Rozměry balení43*30*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2000
Poznámka+ Fix Puzzle
Barvahnědá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné