Dřevěné puzzle Pin Puzzle Eichhorn 21 vkládacích tvarů s obrázky safari farma dopravní prostředky od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné puzzle Pin Puzzle od německé značky Eichhorn potěší každé dítě již od 24 měsíců. Dřevěná základna s 21 vkládacími puzzle je vyrobena z prvotřídního lipového dřeva s jemným povrchem. Puzzle prověří šikovnost, logické myšlení a prostorové vidění chlapců a dívek, které se je snaží vložit do správných otvorů na dřevěné základně. Rozměry dřevěných puzzle jsou 40*35 cm. Uvedená cena platí za 1 kus, při objednávce uveďte do poznámky, o které puzzle máte zájem: safari, farma nebo dopravní prostředky.

Při skládání puzzle si děti trénují trpělivost, učí se soustředit na detail a spolu se svými kamarády a sourozenci si mohou zahrát, komu se podaří puzzle nejrychleji složit. Podporuje se tak v nich zdravá soutěživost a po každém dokončení puzzle nabírají sebevědomí a učí se spoléhat na vlastní schopnosti. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky prvotřídnímu materiálu se pyšní vysokou odolností a pevností. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračky splňují i přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn dětem ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné vkládací puzzle
  • 21 dílů
  • safari, vozidla nebo dopravní prostředky
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu40*35 cm
Hmotnost571 g
Dílky puzzle21
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.