Puzzle Peppa Pig Educa progresivní 12-16-20-25 dílků

Popis produktu

Dětské puzzle s motivem dobrodružství roztomilých prasátek Peppa Pig s rodinkou jsou vhodné pro všechny děti od 3 let. Na obrázcích se objevují známá prasátka, která jsou známá tisícům dětí. Po sestavení dostanou děti hned 4 krásné obrázky, na kterých si veselá prasátka užívají různá dobrodružství, baví se a jinak tráví svůj volný čas. Dětské puzzle se dají po sestavení velmi snadno rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Balení puzzle obsahuje celkem až 4 druhy puzzle – s 12, 16, 20 a 25 dílky. Tento typ puzzle se nazývá progresivní, protože se přizpůsobují růstu děťátka, aby si s nimi mohlo hrát i když bude starší a zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu a splňují přísné bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnou manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.