Puzzle Panorama New York Pop Art Educa 2000 dílů

Popis produktu

Panoramatické puzzle pro děti a dospělé jsou puzzle pro děti od španělského výrobce EDUCA s motivem New Yorku ve stylu Pop Art. Balení panoramatických puzzle obsahuje 2000 dílků. Puzzle New York Pop Art jsou vhodné od 13 do 99 let. Motiv těchto puzzle je panoramatický obrázek poskládaný z více obrázků s motivem města NewYork. Stylem a barevným provedením obrázek připomíná umělecký styl nazvaný Pop Art, který proslavil umělec Andy Warhol. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek.

Velikost obrázku po sestavení je 96*68 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat Fix lepidlem, které je součástí balení, a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovený panoramatický obrázek zkrášlí každý dětský pokoj.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle New York Pop Art splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Věkod 13 let
PůvodSpain
Rozměry produktu96*68 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Počet dílků2000
Poznámka+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...