Puzzle Cars Panorama Educa 1000 dílků a Fix lepidlo od 11 let

Popis produktu

Balení panoramatických puzzle pro děti i dospělé Cars potěší každého vyznavače puzzle. Motiv puzzle tvoří obrázek populárních autíček z animované pohádky Auta. Balení těchto originálních puzzle obsahuje 1000 dílků. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a po sestavení tvoří jeden obrázek. Součástí balení je i speciální Fix puzzle lepidlo, díky kterému si můžete složené puzzle pověsit na zeď jako obrázek.

Panoramatické puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je výborným způsobem, jak trávit volný čas spolu se svou rodinou. Puzzle rozvíjejí představivost a zlepšují koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 11 let. Celková velikost obrázku po sestavení je 96*34 cm. S jednotlivými dílky puzzle se snadno manipuluje. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkarodina
VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu96*34 cm
Rozměry balení37*27*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.