Puzzle Pac-Man Educa 2x100 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle Pac-Man jsou puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem hrdinů a bojovníků ze seriálu Pac-Man. Balení puzzle obsahuje 2x100 dílků, ze kterých se dají složit dva samostatné obrázky. Puzzle Pac-Man jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 let. Motiv těchto puzzle jsou scény s vyobrazením Pac-Mana, známého z legendární herní série, a jeho přátel - na obou obrázcích jsou znázorněny postavičky z animovaného seriálu Pac-Man. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního, odolného kartonu a po sestavení puzzle vytvoří detailní a celistvé obrázky. Velikost jednoho obrázku je 40x28 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto připravené obrázky zkrášlí každý dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her nejen pro děti. Puzzle Pac-Man splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků200
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...