Puzzle omalovánky Mořský svět Educa 150 dílků se 6 pastelkami a Fix lepidlo od 7 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem Omalovánky Mořský svět se skládají ze 150 dílků, které po sestavení vytvoří krásný motiv antistresové omalovánky s motivem působivého mořského světa. Tyto originální puzzle nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Nevybarvené části se na puzzle střídají s těmi vybarvenými. Vybarvené části vytvářejí realistický efekt fixek či pastelek. Z této omalovánky s motivem Mořského světa se budou radovat všechny děti, zejména chlapci od 7 let.

Po sestavení všech puzzle dostanete obrázek antistresové omalovánky, který znají děti i dospělí. Jde o krásný obrázek pestrobarevného mořského světa, který připomíná zčásti vybarvený obrázek. Puzzle si po sestavení můžete zafixovat speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Balení puzzle obsahuje celkem 150 dílků, ze kterých si poskládáte nádherný obrázek. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem omalovánek Mořský svět mohou být skvělým dárkem i pro sběratele puzzle a milovníky omalovánek. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat i s celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. 

Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 7 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků150
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...