Puzzle Omalovánky All good things are wild and free Doodle Art Educa 300 dílů od 11 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem All good things are wild and free má sice pouze 300 dílků, ale dá zabrat i expertem ve skládání puzzle. Po poskládání dostane každý nadšenec puzzle obrázek s motivem antistresové omalovánky, Tyto originální puzzle nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Nevymaľované motýli se na puzzle střídají s těmi vymalovanými. Různé křídla v kombinaci se zelenými a černo-bílými listy potěší i náročné milovníky skládaček. Motiv poletujících motýlů potěší zejména všechny ženy a dívky, ale poskládat si ho mohou všichni od 11 let.

Po poskládání všech puzzle dostanete obrázek antistresové omalovánky, které zná celý svět. Jde o krásný obrázek poletujících motýlů, který připomíná zčásti vymalován obrázek. Puzzle si po sestavení můžete zafixovat speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Balení puzzle obsahuje celkem 300 dílků, ze kterých si poskládáte nádherný obrázek. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem omalovánek Doodle Art mohou být skvělým dárkem i pro sběratele puzzle a milovníky omalovánek. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let.

Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení33,5*23,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků300
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...