Puzzle omalovánky Červená karkulka Colouring Activities Educa v kufříku 20 dílů – malování prsty

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Červená karkulka Colouring Aktivity obsahují 20 dílků, které po sestavení vytvoří obrázek Červené karkulky. Balení puzzle přichází v praktickém kufříku, ve kterém si děti najdou i 4 barvy, které si směle mohou nanést na ruce a vymalovat si obrázek pomocí prstů. Barvy jsou netoxické, bezpečné pro hru dětí. Tyto originální puzzle nesmí chybět ve sbírce žádného malého sběratele a příznivce skládaček puzzle. Po vybarvení dítě získá krásný obrázek. Puzzle omalovánky jsou vhodné pro všechny děti již od 3 let a díky kufříku si je budou moci kamkoli vzít s sebou. Rozměry obrázku po sestavení jsou 24*34 cm.

Puzzle pro děti jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají. Rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Děti se pomocí těchto zajímavých puzzle učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat i s celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci.

Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků20
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...