Puzzle Oceán s rybami Janod v kulatém kufříku 24 dílů od 3 - 6 let

Popis produktu

Puzzle Oceán s rybami značky Janod je nádherná skládačka vhodná pro děti od 3 do 6 let. Dětské puzzle je tvořeno 24 dílky, poskládané má velikost 50*40 cm. Puzzle s rybkami a zvířátky z oceánu ukazuje dětem podmořský svět. Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Děti pomocí tohoto pěkného puzzle poznávají mořští živočichové, učí se rozpoznávat zvířátka, barvy. Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Dětské puzzle s 24 dílky je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Puzzle jsou v praktickém balení - v kufříku, takže puzzle nebude jen tak rozházené po celé pokoji, ale bezpečně uskladněny. Skládáním puzzle se rozvíjí motorika rukou, děti poznávají zvířátka, barvy a učí se trpělivosti. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte.

Zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále u dětí rozvíjejí logické myšlení a paměť. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas. Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch.

Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Hračky Janod získaly mezinárodně ocenění PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti    

  • dětské puzzle 24 dílů
  • motiv podmořského světa
  • rozměry 50*40 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání světa
  • v praktickém kufříku
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu50*40 cm
Rozměry balení23*7*22 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,68 kg
Počet dílků24
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...