Puzzle Neon Series, Neon Las Vegas Educa 1000 dílků od 12 let

Popis produktu

Puzzle Neon Las Vegas pro děti i dospělé s motivem okouzlujícího nočního města Las Vegas uvidíte kompletně poskládané, když do sebe zasunete 1000 kusů dílků. Tyto puzzle potěší každého fanouška skládaček puzzle či těch, jejichž pohled na osvětlené noční město inspiruje. Takový je motiv na kvalitních puzzle ze Španělska, město her Las Vegas, které navíc svítí díky svým fluorescenčním vlastnostem, takže budete mít při skládání po tmě vy i vaše děti pocit, že jste součástí příběhu.

Toto svítící puzzle obsahuje 1000 dílků, se kterými se velmi snadno manipuluje a můžete je skládat a rozkládat podle vaší chuti, nebo je můžete slepit speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit si toto noční město rovnou nad postel. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat s celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Díky neon efektu bude zábava ze skládání propojená se zážitkem. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 12 let. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 12 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.