Puzzle 3D Sculpture Nefertiti Educa 190 dílů od 6 let

Popis produktu

3D puzzle Sculpture Nefertiti jsou puzzle od španělského výrobce Educa určené pro děti od 6 let nebo sběratele. Puzzle 3D Sculpture s motivem Nefertiti může být skvělým dárkem pro všechny milovníky historie. Nefertiti byla egyptskou královnou a do dnešní doby se její jméno spojuje s synonymem krásy. 3D puzzle má spolu 190 kusů dílků, se kterými se dobře manipuluje. 3D puzzle Sculpture Nefertiti je určeno pro příznivce puzzle, jejichž neomezuje věk a ani pohlaví. 3D puzzle potěší zejména náročnější fanoušky skládaček. Po složení sochy Nefertiti budete mít pocit, že máte před sebou skutečnou sochu této krásné ženy.

Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Velikost sochy Nefertiti po složení puzzle je 22*23*14 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu22*23*14 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků190
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...