Puzzle Multi 4 Junior Sport Educa 20-40-60-80 dílků od 4 let

Popis produktu

Dětské puzzle Multi 4 Sport jsou krásné dětské puzzle, které potěší všechny neposedné děti od 4 let. Motiv těchto puzzle pro děti jsou různé sportovní výjevy – fotbal, basketbal, běhání a cyklistika. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle s různými obrázky – po 20, 40, 60 a 80 dílcích. Vzhledem k různému počtu dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu.

Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení37*27*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle20-40-60-80
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.