Puzzle Multi 4 Disney Educa 50-80-100-150 dílků od 5 let

Popis produktu

Dětské puzzle s motivem Multi 4 Disney jsou krásný dárek pro chlapce a holčičky od 5 let. Motivy těchto puzzle pro děti jsou různé výjevy z populárních animovaných Disney pohádek. Balení multi puzzle obsahuje čtyři obrázky. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle – po 50, 80, 100 a 150 dílcích. Vzhledem k různému počtu dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu.

Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepeny hezkými, veselými obrázky s hrdiny z Disney pohádek . Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Velikost obrázku po sestavení je 34*24 cm.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu34*24 cm
Rozměry balení37*27*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků50-80-100-150
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné