Puzzle Miniature series, O Mundo Political Map of the world Educa 1000 dílů od 12 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem O Mundo Political Map má spolu 1000 kusů dílků, se kterými se dobře manipuluje a výborně do sebe při skládání zapadají. Motivem těchto miniaturních puzzle je obrovská politická mapa světa, která určitě nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Obraz na puzzle je světová mapa s historickým designem obsahující všechny státní zřízení na světě s vlajkami i mnoha jinými zajímavostmi. Milovníci či sběratelé puzzle s motivy map jistě ocení ve své sbírce i tyto puzzle politické mapy světa s historickým designem. Puzzle je také vhodné pro školou povinné děti, které si při skládání procvičí své zeměpisné znalosti a vědomosti o různých státech včetně znalostí hlavních měst.

Zažijte díky tomuto okouzlujícímu puzzle s historickým designem na moment pocit, jako kdybyste se dívali na celý svět očima cestovatele v čase. Balení puzzle obsahuje 1000 dílků, které po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají. Složené puzzle pro děti i dospělé je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku místo mapy. Poskládané puzzle může sloužit i jako skvělá učební pomůcka pro děti, ale své zeměpisné znalosti si mohou ověřovat i během samotného skládání.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem O Mundo Political Map of the world může být skvělým dárkem i pro sběratele světových map, zda vaše školou povinné ratolesti. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 12 let. Velikost obrázku po sestavení je 46*30 cm.

Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Věkod 12 let
PůvodSpain
Rozměry produktu46*30 cm
Rozměry balení25,5*16,5*6,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků1000
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...